Diller

Yazar Naşide Gökbudak ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gönül Talu Öğrencilerle Söyleşi Programında Bir Araya Geldi.

     Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından düzenlenen Kariyer Günleri etkinlikleri kapsamında, Yazar Naşide Gökbudak ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu üyesi Gönül Talu öğrencilerle söyleşi programında bir araya geldi.

     Tıp Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen söyleşi programına, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Hasar, Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar, Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Kent, öğretim üyeleri, öğrenciler ve davetliler katıldı.

      Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Yazar Naşide Gökbudak ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu üyesi Gönül Talu’yu Fırat Üniversitesinde ağırlamaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti.

      Programda, Yazar Naşide Gökbudak ve Doğuş Holding Yönetim Kurulu üyesi Gönül Talu, hayat hikâyelerinden kesitler sunarken, öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

      Konuşmaların ardından Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, günün anısına Yazar Naşide Gökbudak, Doğuş Holding Yönetim Kurulu üyesi Gönül Talu, Ankara Elazığ Kültür ve Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Çağlar ile Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Kent’e hediye takdim etti.